Yargı Dış Ticaret
Hemen Ara

0212 471 23 23

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma 09.00-18.00

Bize Ulaşın

info@yargidisticaret.com

Hakkımızda
Yargı Dış Ticaret

Yargı Dış Ticaret 1998 yılında İstanbul da kurulmuş, birçok endüstride faaliyet gösteren çok uluslu bir Türk tedarikçi grubudur; Aydınlatma, Tekstil, Enerji, Kimyasallar, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Endüstriyel Üretim sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Yargı Dış Ticaret, dünya çapında rekabetçi fiyat seviyeleri, hızlı ürün sunmak için çalışan global satış ofislerinin yanı sıra Türkiye, Çin, Birleşik Arapemirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kendi küresel satış ofislerine, bağlı bölge temsilciliklerine sahiptir. Bu sayede teslimat ve tabii ki en yüksek kalitede faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Yıllar içerisinde kazandığımız tecrübelerimiz çerçevesinde global pazarda iş geliştirme ve öncü olma misyonunu edinmiş bulunmaktayız. Hizmet yelpazemizi sürekli genişleterek ülkemizin ve bölgemizin global sektörde söz sahibi olmasına katkıda bulunma misyonuna sahibiz. İş ortaklarımıza hem yerel hem de dış ticaret alanlarında en uygun zamanda en iyi kaliteyi sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Yerel ve dış ticaret sektörlerinde iş ortaklarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve her daim hızlı çözümler sunmak vizyonumuzdur. Müşterilerimize zaman, maliyet ve iş gücü avantajları sunarak sektörün lider markası olma vizyonu ile hizmetlerimize ve faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde yenilikleri iş ortaklarımız ile de paylaşmaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.